top of page

Taisyklės

Žodžiai „mes“, „mus“, „bendrovė“ (svetainė, platforma, tinklalapis) yra www.nanska.com ir nurodo – įmonę UAB „Nanksa“ į.k 154313569, buveinė Naujojo Sodo g. 1A, Klaipėda, o žodis „Jūs“ nurodo atskirą asmenį, ieškantį statybų sektoriuje darbo Švedijoje ar Norvegijoje, bei talpinantį savo duomenis platformoje.

www.nanska.com – internetinė svetainė, kurioje talpinami statybos sektoriaus kvalifikaciją turinčių darbuotojų duomenys, bei darbo pasiūlymai Skandinavijoje.

Mes galime naudoti Jūsų pateiktą informaciją, darbo vietos pasiūlai, vadovaudamiesi toliau pateiktomis nuostatomis, sąlygomis ir pastabomis. Šios taisyklės ir sąlygos periodiškai gali būti atnaujinamos. Jos tiesiogiai ir netiesiogiai galioja visoms mūsų paslaugoms, kuriomis galite naudotis internetu, bet kokiu mobiliu įrenginiu, el. paštu ar telefonu. Atsidarydami, naršydami ir naudodamiesi mūsų svetaine ar bet kuria iš mūsų programų per bet kurią sistemą (toliau vadinama „Svetainė“) Jūs susipažįstate, suprantate ir sutinkate su toliau išdėstytomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo užtikrinimą).

Platforma yra skirta kvalifikuotiems statybininkams, kurie ieško darbo Skandinavijoje. Jūs galite naudotis šia interneto svetaine, jei garantuojate, jog nesinaudosite šia interneto svetaine jokiu tikslu, kuris yra neteisėtas arba draudžiamas pagal šias nuostatas, sąlygas ir pastabas. Joms galioja toliau išdėstytos taisyklės ir sąlygos.

Šios taisyklės bei sąlygos ir mūsų paslaugų tiekimas yra reguliuojamas ir vykdomas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, bet kokie dėl šių bendrų taisyklių bei sąlygų ir mūsų paslaugų kylantys nesutarimai būtų perduoti kompetentingiems teismams Lietuvoje.

1. Mūsų paslaugos

Per svetainę www.nanska.com, mes sudarome sąlygas statybų sektoriaus profesijas turintiems asmenims patalpinti informaciją apie save. Atlikdami registraciją per www.nanska.com, Jūs pateikiate duomenis susijusius su savo kvalifikacija, o mes pasiūlome Jums darbą. Teikdami savo paslaugas, pateikiame informaciją dęl darbo vietų, kurią gauname iš užsakovų.

 

2. Sąvokos

Svetainės paslaugos – tai portalo savininko teikiamos paslaugos - informacijos apie darbo pasiūlymus teikimas.
Vartotojas/statybininkas – fizinis asmuo užsiregistravęs portale, statybos darbų specialistas.
Lankytojas – neužsiregistravęs portale asmuo.
Užsakovas – fizinis/juridinis asmuo iš Skandinavijos valstybių, ieškantis statybininkų.
Konfidenciali informacija – tai viešai neprieinama informacija, kuri bet kokia forma (raštu, elektroninėmis priemonėmis ar kitaip) pateikiama vieno vartotojo kitam.

3. Privatumas

 www.nanska.com laikosi aukštų etikos standartų ir gerbia Jūsų privatumą. Be Jūsų sutikimo neatskleisime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Jūsų pateikta informacija išskirtinai bus naudojama atrinkti tinkamus darbuotojus konkrečiam darbo pasiūlymui. Tačiau mes turime teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją mūsų partneriams, kurie turi mūsų leidimą ir priėjimą prie šios informacijos, kurios jiems reikia, kad galėtų teikti darbo pasiūlymus.

4. Duomenų apsauga

Jums apsilankius mūsų svetainėje, automatiškai yra surenkama tam tikra informacija: IP adresas, data ir laikas, kai naudojotės mūsų paslaugomis, jūsų naudojama techninė, programinė įranga ar interneto naršyklė bei informacija apie jūsų kompiuterio operacinę sistemą.

Nanska.com svetainėje pateikiamoje registracijos formoje yra prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą) ir kt. duomenis. Šie asmeniniai duomenys gali būti panaudoti siekiant su Jumis susisiekti. Jūsų duomenys gali būti taip pat naudojami rinkodaros tikslais, tačiau tik Jums pateikus sutikimą.

Jeigu Nanska.com sveteinėje rastumėte nuorodų į kitų įmonių tinklalapius, tuomet turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Mes pasiliekame teisę blokuoti duomenis jeigu mūsų manymu jie gali padaryti žalą, įžeisti, ar kitaip pakenkti kitam asmeniui.

Jūs registruodamasis sutinkate su šiomis nuostatomis. Pažeidus jas, galite būti blokuojamas ir/arba informacija gali būti perduodama suinteresuotiems asmenims Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

5. Slapukų politika


Slapukas (angl. cookie) – Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį jūsų kompiuterio kietajame diske. Taip tinklapis gali atpažinti jus kai lankotės kitą kartą, arba atsiminti atitinkamą informaciją apie jus. Tai informacija, kokiuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kokius menu punktus pasirinkote, specifinę informaciją kurią įvedėte į formas esančias šiame tinklapyje, jūsų vizito laikas ir datos. Bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir išjungdami/ištrindami įrašytus slapukus. Jei slapukai yra išjungti, kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti.

6. Kita informacija

Jūs sutinkate, kad dėl Jūsų naudojimosi šia interneto svetaine tarp Jūsų ir www.nanska.com nesusikuria jokia bendra įmonė, partnerystė, darbo arba atstovavimo santykiai. www.nanska.com vykdo paslaugas, vadovaudamasi galiojančiais įstatymais ir teisinėmis procedūromis, ir jokios šios sutarties nuostatos nesuvaržo www.nanska.com teisės vykdyti įstatymų reikalavimus, susijusius su Jūsų naudojimusi šia interneto svetaine arba informacija, teikiama arba renkama www.nanska.com , remiantis šiuo naudojimusi.

Šios taisyklės (ir visos kitos čia nurodytos nuostatos bei sąlygos) sudaro visą susitarimą tarp Jūsų ir www.nanska.com , susijusį su šia interneto svetaine. Jei bet kuri šių taisyklių ir sąlygų dalis yra ar tampa neteisinga, negaliojančia ar neįgyvendinama, likusios lieka galioti ir turite jų laikytis. Tokiu atveju neteisinga dalis lieka maksimaliai galioti tiek, kiek leidžia šiai sričiai taikomi įstatymai, ir jūs turėsite sutikti su panašia į neteisingą, negaliojančią ar neįgyvendinamą dalimi, priklausomai nuo šių taisyklių ir sąlygų turinio ir tikslo.

www.nanska.com gerbia kitų vartotojų teises. Jei gera valia manote, kad mūsų skelbiama medžiaga pažeidžia jūsų teises, jūs (arba jūsų atstovas) galite atsiųsti mums rašytinį pareiškimą, kuriame būtų toliau nurodyta informacija. Atkreipkite dėmesį, kad nenagrinėsime Jūsų skundo, jei jis nebus tinkamai ir iki galo užpildytas.Rekomenduojame prieš pateikiant pranešimą pasitarti su teisininku. Bet kokia tikimybė netinkamai suprasti, ar Jūsų pranešime nurodomas turinys arba veikla yra pažeidžiantys, gali užtraukti Jums atsakomybę atlyginti žalą (įskaitant mokesčius ir teisininkų išlaidas).

7. Teisių saugojimas

Pripažįstate, kad visos intelektinės nuosavybės teisės, turtinės ir neturtinės Programos ir Turinio nuosavybės teisės priklauso www.nanska.com. Visos šios teisės yra saugomos. Be portalo administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti, atgaminti ar kitaip naudoti portalo turinį, vaizdinę medžiagą ar funkcionalumą.

8. www.nanska.com svetainės naudojimas

www.nanska.com interneto svetainėje pateikiama informacija apie darbo pasiūlymus siekiant užsakovams Skandinavijoje pasiūlyti kvalifikuotus statybos sektoriaus darbuotojus, o šiems pasiūlyti patikimą ir ilgalaikį darbą. Jūs garantuojate, kad esate bent 18 metų amžiaus ir galite naudotis šia interneto svetaine, vadovaudamiesi visomis čia išdėstytomis nuostatomis bei sąlygomis. Jūs sutinkate būti finansiškai atsakingas už visą savo naudojimąsi šia interneto svetaine. Jūs taip pat garantuojate, kad visa informacija, pateikiama Jūsų naudojantis šia interneto svetaine, yra teisinga ir tiksli. Jūs suprantate, kad jeigu piktnaudžiausite paslaugomis, siūlomomis šioje svetainėje, Jums gali būti nebeleidžiama naudotis šia svetaine.

bottom of page