top of page
IMG_2238.jpg

Simonas Mikelis

Direktorius

info@nanska.se

Phone +370 686 50330

36233305_10209640578446009_7207954767736

Marius Roscin

Projektų vadovas

info@nanska.se

Phone 0790 464 511

foto 1.jpg

Ginta Čyvė

Vadybininkas

jscnanska@gmail.com

Phone 0704 608 451

   MŪSŲ TIKSLAS - MISIJA

Susistemintai vienoje platformoje pateikti geriausius statybos sektoriaus specialistų pasiūlymus užsakovams Skandinavijoje.

MES VADOVAUJAMĖS - VERTYBĖS

Mūsų požiūris: be sunkaus darbo, nepasiekiami norimi rezultatai.

Pasitikėjimas ir bendradarbiavimas – darbo pagrindas.

    MES SIEKIAME - VIZIJA

Sukaupti duomenų bazę, kuri būtų naudinga abiems pusėms, tiek darbuotojams tiek užsakovams, bei tapti patikimais partneriais, tiesiančiais kelią bendradarbiavimui Skandinavijos ir Lietuvos rinkose.

   Tai ilgametę patirtį turinti bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse, kurios pagrindinė veikla – darbuotojų nuoma, Skandinaviško kapitalo įmonėms statybos sektoriuje.


   UAB Nanska internetineje svetaineje gali pateikti paraiškas įvairaus profilio statybininkai iš Lietuvos, kuriomis remiantis, galime pasiūlyti kiekvienam potencialiam klientui pagal jo poreikius ir reikalavimus atitinkančius asmenis su konkrečia kvalifikacija ir profesionalumu.

Registruotiems asmenims nuolatos pateikiami darbo pasiūlymai iš Švedijos ir Norvegijos

su visa reikiama informacija apie darbo pobūdį, reikalavimus bei kitas darbo sąlygas. Kaupiant informaciją apie statybos sektoriaus profesijas turinčius asmenis, mes, užsakovams Skandinavijoje, galime pasiūlyti patikimus, reikalavimus atitinkančius asmenis, o darbuotojams - geras darbo sąlygas, pastovumą ir patikimumą, taip sukuriant pasitikėjimą, ne tik pačiais darbuotojais ar mūsų bendrove, tačiau stiprinant Lietuvos vardo patikimumą Skandinavijos rinkoje.

Ši lengvai naudojama sistema palengvins darbo paieska bei suteiks galimybę greitai atsirinkti reikiamus specialistus iš Lietuvos.  

 

Mūsų veiklos pagrindas –  statybos sektoriaus kvalifikuotų darbuotojų bei pasiūla Skandinavijos rinkai.
bottom of page